Płatny staż: Junior Programmatic Buying Specialist

Masz analityczny umysł i kręcą Cię nowe technologie? Teoretyczna wiedza Ci nie wystarcza i chciałbyś wreszcie dowiedzieć się, jak w praktyce działa świat reklamy? Chciałbyś zacząć karierę w branży marketingowej, ale brakuje Ci doświadczenia? Świetnie się składa! Zapraszamy na płatny staż w Novem - czołowej agencji reklamy digital w Polsce!


W ciągu trzech miesięcy nauczymy Cię samodzielnie obsługiwać:

  • narzędzia do kupowania powierzchni reklamowej w mediach społecznościowych (m.in.: FB, Insta, Twitter, LinkedIn),
  • platformy do kupowania reklam bannerowych i video w modelu Real-Time Bidding,
  • narzędzia do analizowania wyników kampanii reklamowych, takie jak m.in. Google Analytics, Google Data Studio, Power BI.

Ponadto pokażemy Ci, jak funkcjonuje cały kosmos reklamy internetowej i jak mądrze zarządzać budżetami reklamowymi. Nauczysz się analizować wyniki kampanii i wyciągać z nich wnioski, przy okazji podkręcając swoje umiejętności obsługi Excela. Zobaczysz też, jak wygląda praca doświadczonych specjalistów, prowadzących kampanie dla największych polskich marek i sam będziesz się mógł w takiej pracy wykazać. Ta wiedza z pewnością wystarczy do efektywnego (i efektownego ;)) wejścia w świat marketingu: drzwi do kariery staną przed Tobą otworem!


Czego od Ciebie oczekujemy:

  • analitycznego umysłu i umiejętności wyciągania wniosków z liczb, tabel i wykresów,
  • technologicznego bakcyla,
  • ponadprzeciętnego zapału do nauki oraz samorozwoju,
  • przynajmniej podstawowej znajomości programu Excel,
  • zainteresowanie reklamą i technologiami internetowymi będzie dużą zaletą.

Staż odbywa się w naszym biurze w Krakowie. Najlepszym stażystom proponujemy podjęcie pracy w Novem.


Wszystko się zgadza? CV prześlij na adres praca@novem.pl. W tytule maila prosimy o wpisanie: "Płatny staż: Junior Programmatic Buying Specialist". Powodzenia w procesie rekrutacji! :)


Wciąż nieprzekonana/y? Zobacz, jak podobało się u nas innym stażystom:
http://www.novem.pl/blog/8-powodow-dla-ktorych-warto-odbyc-staz-w-novem/


Nie zapomnij umieścić klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Skontaktuj się z nami