Płatny staż: Junior SEM Specialist

Studenci i absolwenci kierunków matematycznych, statystycznych, ekonometrycznych, ekonomicznych, reklamowych oraz pokrewnych - zapraszamy na płatny staż w Novem - czołowej agencji reklamy digital w Polsce!

Czego się nauczysz:

- praktycznej obsługi:
• Google AdWords
• Platformy DoubleClick
• Google Analytics
- pozyskiwania i przetwarzania danych o kampaniach internetowych i ruchu na stronie WWW,
- wyciągania wniosków z danych, oraz ich przekładania na biznesowe decyzje,
- zaawansowanych technik wykorzystania MS Excel
- podstaw wiedzy o nowoczesnej reklamie internetowej.

Gwarantujemy:

- opiekę czołowych polskich specjalistów,
- pomoc w uzyskaniu certyfikatów,
- uzyskanie gruntownej wiedzy z dziedziny prowadzenia dużych kampanii e-marketingowych,

Zadania wykonywane podczas stażu.

Twój czas zostanie podzielony pomiędzy 2 grupy zadań:

- wsparcie specjalistów programistycznego zakupu reklamy internetowej (AdWords),
- zadania analityczne, polegające na przetwarzaniu danych i wyciąganiu na ich podstawie wniosków.

Wymagania:

- analityczny umysł, zdolności matematyczne,
- chęć nauki oraz samorozwoju,
- umiejętność wyciągania wniosków z liczb, tabel i wykresów,
- przynajmniej podstawowa znajomość programu Excel,
- zainteresowanie reklamą i technologiami internetowymi będzie dużą zaletą.

Staże odbędą się w naszym biurze w Krakowie. Najlepszym stażystom zaproponujemy podjęcie pracy w Novem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i LM na adres praca@novem.pl

Zobacz co mówią dotychczasowi stażyści w Novem

Skontaktuj się z nami