Płatny staż: Media Buyer

Poszukujesz stażu w dynamicznej agencji marketingowej? Swoją przyszłość zawodową łączysz ze światem digital marketingu? Świetnie się składa, ponieważ poszukujemy stażysty do Działu Zakupu Mediów!

Co oferujemy?

  • 3 miesiące płatnego stażu z możliwością zatrudnienia
  • zdobycie gruntownej wiedzy z zakresu digital marketingu od samych podstaw
  • rozwój Twoich umiejętności pod okiem doświadczonych specjalistów marketingu
  • udział w projektach dla znanych, międzynarodowych marek
  • stałą opiekę merytoryczną wszystkich członków zespołu
  • luźną atmosferę :)

Zakres obowiązków:

  • budowanie relacji i kontakt z partnerami oraz wydawcami (właścicielami stron, serwisów, portali itp.)
  • negocjowanie stawek i zakup powierzchni reklamowych
  • monitorowanie kosztów kampanii oraz realizacji założonych wskaźników
  • wsparcie zespołu w optymalizacji wyników kampanii (weryfikacja kreacji, obsługa kodów trakujących
  • analizowanie, optymalizowanie i raportowanie wyników zleconych kampanii

Mile widziane:

  • studia kierunkowe związane z marketingiem, analityką
  • zdolności sprzedażowe
  • znajomość platform analitycznych np. Google Analytics oraz programu Excel
  • język angielski pozwalający na swobodną komunikację

Kilka słów o pracy w Novem:

Jesteśmy zespołem pasjonatów, wspólnie tworzących agencję digital marketingową. Naszym celem jest realizowanie kampanii internetowych, które przyniosą klientom najlepsze efekty, a klientom naszych klientów satysfakcjonujące doświadczenia. Jako stażysta w Dziale Zakupu Mediów będziesz łącznikiem między agencją (a w szczególności działem Client Service) a naszymi partnerami i wydawcami. Gwarantujemy, że każdego dnia będziesz mieć szansę rozwijać swoje kompetencje zawodowe i komunikacyjne.

Czujesz, że to właśnie Ciebie szukamy?

Prześlij swoje CV na adres praca@novem.pl. W tytule maila koniecznie prosimy o wpisanie: Stażysta Media Buyer

Nie zapomnij umieścić klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Skontaktuj się z nami
X